Kontakt

 

Find sekretariatet her:

H.C. Andersen Festivals
Vintapperstræde 2, 2. sal
5000 Odense C

mail@hcafestivals.dk
Tlf.: 22 96 82 20

CVR-nr.: 34568723

Direktør

Peter Bøgholm

Festivaldirektør

40 54 22 32

peter@hcafestivals.dk

Program og aktør

Birgit Christiansen

Koordinator og programredaktør

25 70 08 85

birgit@hcafestivals.dk

Produktion

Pernille Mathiasen

Produktionschef

61 51 51 55

pernille@hcafestivals.dk

Sponsorater

Kim Grandjean Mathiassen

Sponsor- og hospitalitychef

26 37 37 31

kim@hcafestivals.dk

Birgitte Mølgård

Projektleder

81 72 29 22

birgitte@hcafestivals.dk

Marketing og kommunikation

Rikke From Larsen

Marketingchef

22 84 08 85

rikke@hcafestivals.dk

Rikke Eliasen

Digital Media Manager & PA

23 87 08 87

re@hcafestivals.dk

Astrid Bo Schack Hansen

Kommunikationsmedarbejder

81 72 30 83

kommunikation@hcafestivals.dk

Økonomi

Ingelise Gustavsen

Armin Hajdarovic

Assisterende revenue controller

30 72 48 33

finance@hcafestivals.dk